Producenci
Czujnik jakości powietrza Aqara AAQS-S01
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Automatyczna kalibracja | Tak |
| Pomiar temperatury | Tak |
| Kolor obudowy | Biały |
| Zakres pomiaru wilgotności | 0 - 100% |
| Zakres pomiaru temperatury | -20 - 60 °C |
| Prosty montaż | Tak |
| Częstotliwość transmisji | 2,4 GHz |
| Pomiar wilgotności | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 14 mm |
| Waga produktu | 60 g |
| Wysokość produktu | 41,6 mm |
| Szerokość produktu | 76 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z cieczami, może powodować zwarcie lub uszkodzenie urządzenia. Trzymać z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. Odpowiednie do użytku tylko w suchych i czystych miejscach. |
Gwarancja 24 miesiące