Producenci
Czujnik jakości powietrza Nedis SmartLife Wi-Fi WIFISA20CBK Czarno-biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość sztuk | 1 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Kolor obudowy | Czarny, Biały |
| Funkcje pomiaru | Dwutlenek węgla (CO2) |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Automatyczna kalibracja | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Prosty montaż | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Pomiar temperatury | Tak |
| Pomiar wilgotności | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 95 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 95 g |
| Szerokość opakowania | 83 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Gwarancja 24 miesiące