Producenci
Czujnik kontaktronowy FIBARO Z-Wave FGDW-002-6 (wewnętrzny; Z-Wave; kolor truflowy)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 70,8 mm |
| Wysokość produktu | 17,6 mm |
| Szerokość nadajnika | 2,49 cm |
| Głębokość nadajnika | 8 mm |
| Głębokość produktu | 17,7 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące