Producenci
Czujnik podczerwieni zewnętrzny SATEL GRAPHITE (kolor biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna wysokość instalacji | 2,4 m |
| Diody LED | Tak |
| Typ mocowania | Ściana |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Prąd awaryjny | 12 mA |
| Zużycie energii | 14 mA |
| Napięcie | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 63 mm |
| Głębokość produktu | 49 mm |
| Waga produktu | 94 g |
| Wysokość produktu | 96 mm |
| Ochrona | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Typ przetwornika obrazu | Pasywny czujnik podczerwieni (PIR) |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 55 °C |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące