Producenci
Czujnik ruchu FIBARO Motion Sensor, biały (FGMS-001 ZW5)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna wysokość instalacji | 2,4 m |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Temperatura |
| Kolor LED | Różne |
| Czułość światła | 540 lx |
| Moc | |
| Typ obsługiwanych baterii | CR123A |
| Napięcie baterii | 3 V |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 17 mm |
| Wysokość produktu | 19 mm |
| Szerokość produktu | 76 mm |
| Ochrona | |
| Wykrywacz odległości | 50 m |
| Częstotliwość (MHz) | 868.4, 869.8 MHz EU; 908.4, 916.0 MHz US; 921.4, 919.8 MHz ANZ; 869.0 MHz RU |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Typ przetwornika obrazu | Pasywny czujnik podczerwieni (PIR) |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy