Producenci
Czujnik ruchu Z-Wave Shelly Wave Motion
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wodoodporność | Nie |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Czujnik światła | Tak |
| Typ mocowania | Ściana |
| Technologia | Z-Wave 800 Series |
| Z-Wave | Tak |
| Aktualizacje (OTA) | Tak |
| Zakres częstotliwości | 864 MHz (ZWLR), 868.4 MHz (Z-Wave Plus) |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Kolor produktu | Biały |
| Częstotliwość radiowa | 2400 - 2484 MHz |
| Funkcja SmartStart | Tak |
| Protokół Zigbee | 802.15.4 |
| Moc sygnału radiowego | 1 mW |
| Moc | |
| Czas eksploatacji baterii | 5 lat(a) |
| Pobór mocy | 1 W |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 3 V |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Typ baterii | CR2477 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 32 mm |
| Głębokość produktu | 27 mm |
| Szerokość produktu | 42 mm |
| Waga produktu | 26 g |
| Ochrona | |
| Zasięg | 80 m w pomieszczeniach, 1000 m na zewnątrz |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 50 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące