Producenci
Czujnik ruchu i światła Aqara Motion Sensor P1 MS-S02 ZigBee - biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Wykrywacz odległości | 7 m |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Paramtery pomiaru | Motion |
| Przenośny | Tak |
| Kąt detekcji | 170° |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Typ mocowania | Wolnostojący/ścienny |
| Częstotliwość (MHz) | 2400 - 2483.5 MHz |
| Technologie bezprzewodowe | ZigBee |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 1240 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 33,1 mm |
| Głębokość produktu | 33,1 mm |
| Wysokość produktu | 41,6 mm |
| Waga produktu | 33 g |
| Średnica | 3,31 cm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 55 mm |
| Wysokość opakowania | 70 mm |
| Głębokość opakowania | 37 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. Produkty mogą zawierać baterie, które są szkodliwe dla środowiska i powinny być utylizowane w odpowiedni sposób. Unikać kontaktu bezpośredniego z cieczami, gdyż mogą powodować uszkodzenia urządzenia. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy