Producenci
Czujnik temperatury i wilgotności Shelly H&T Gen3 Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Wewnątrz/Na wolnym powietrzu |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 1 |
| Standardowe interfejsy | Bluetooth Sieć bezprzewodowa LAN |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zakres pomiaru wilgotności | 30 - 70% |
| Zakres pomiaru temperatury | 0 - 40 °C |
| Model | Wolnostojący |
| Typ przetwornika obrazu | Czujnik temperatury i wilgotności |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Bateria | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Żywotność baterii (max) | 1 lat(a) |
Gwarancja 24 miesiące