Producenci
Czujnik temperatury i wilgotności Xiaomi Smart Temperature and Humidity Monitor 3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Dokładność | 1% 0,1 °C |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ przetwornika obrazu | Czujnik temperatury i wilgotności |
| Zakres pomiaru temperatury | 0 - 60 °C |
| Materiały | ABS |
| Model | Wolnostojący |
| Bluetooth | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Zakres pomiaru wilgotności | 0 - 99% |
| Typ ekranu | LCD |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 70,2 mm |
| Szerokość produktu | 79,6 mm |
| Wysokość produktu | 14,5 mm |
| Waga produktu | 72 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 szt. |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Ergonomia | |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Bateria | |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2450 |
| Napięcie znamionowe | 3 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Odpowiednie do użytku tylko w suchych i czystych miejscach. Trzymać z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. Unikać kontaktu z cieczami, może powodować zwarcie lub uszkodzenie urządzenia. |
Gwarancja 24 miesiące