Producenci
Czujnik tętna Garmin HRM 200, M-XL (72-106cm) Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulowany pasek | Tak |
| Przesył danych dot. rytmu serca | Bluetooth/ANT+ |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ pomiaru | Klatka piersiowa |
| Stoper | Nie |
| Zakres regulacji pasa | 72 - 106 cm |
| Moc | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Żywotność baterii | 8765 h |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 20 g |
| Szerokość produktu | 68 mm |
| Wysokość produktu | 31,6 mm |
| Głębokość produktu | 11 mm |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) CE WEEE RCM UKCA Industry Canada (IC) |
Gwarancja 24 miesiące