Producenci
Czujnik tlenku węgla FireAngel FA3322
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Typ czujnika | Czujnik elektrochemiczny |
| Wykryte typy gazu | Tlenek Węglu (CO) |
| Najlepsze zastosowania | Dom |
| Wyciszenie alarmu | Tak |
| Urządzenia alarmujące o decybelach | 85 dB |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Typ mocowania | Montowane na powierzchni |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Bateria, DC |
| Napięcie baterii | 3 V |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Czas eksploatacji baterii | 10 lat(a) |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 121 g |
| Wysokość produktu | 76 mm |
| Głębokość produktu | 31 mm |
| Szerokość produktu | 129 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 30 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 30 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikaty zgodności | UKCA CE |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące