Producenci
Fibaro FGFS-101-ZW5 sensory temperatury i wilgotności powietrza Wewnątrz/Na wolnym powietrzu Czujnik temperatury i wilgotności Wolnostojący Bezprzewodowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Dokładność | 0,5 °C |
| Promień działania | 50 m |
| Model | Wolnostojący |
| Zakres pomiaru temperatury | -20 - 100 °C |
| Przeznaczenie | Wewnątrz/Na wolnym powietrzu |
| Typ przetwornika obrazu | Czujnik temperatury i wilgotności |
| Standardowe interfejsy | Bluetooth |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Zakres pomiarowy temperatury | °C |
| Częstotliwość transmisji RF | 868,4 MHz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Szerokość produktu | 72 mm |
| Bateria | |
| Typ obsługiwanych baterii | CR123A |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Napięcie baterii | 3 V |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkty mogą zawierać baterie, które są szkodliwe dla środowiska i powinny być utylizowane w odpowiedni sposób. Przechowywać z dala od dzieci. Unikać kontaktu bezpośredniego z cieczami, gdyż mogą powodować uszkodzenia urządzenia. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące