Producenci
Czyścik parowy ADLER AD 7038
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Model | Przenośna myjka parowa |
| Materiały | Plastik |
| Pojemność | 0,35 l |
| Moc | |
| Moc | 1200 W |
| Moc maksymalna | 2000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 285 mm |
| Głębokość produktu | 425 mm |
| Waga produktu | 2,43 kg |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Wydajność | |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan, Szkło, Laminat, Płytki |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Temperatura (maks) | 120 °C |
| Para pod ciśnieniem | 3,5 bar |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,45 l |
| Ciągły strumień pary | 44 g/min |
| Zawartość opakowania | |
| Pojemnik do uzupełniania | Tak |
| Dołączona dysza podłogowa | Tak |
| Dołączony pędzelek | Tak |
| Łącznik | Tak |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Liczba akcesoriów w zestawie | 13 szt. |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Akcesoria w zestawie | Szczotka metalowa, nylonowa, płaska, rura przedłużająca 3x 33 cm |
| Ergonomia | |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Nie |
| Wyjmowany zbiornik wody | Nie |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kabel zwijany | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nigdy nie kierować strumienia pary bezpośrednio na ludzi, zwierzęta ani przedmioty podatne na uszkodzenia przez parę. Używać tylko zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka poparzenia. Podczas napełniania zbiornika wodą upewnić się, że urządzenie jest wyłączone i ostudzone. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące