Producenci
Czytnik kart 2 w 1 USB 3.0 A Vention (SD+TF) czarny Dual Drive Letter
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Waga produktu | 8,6 g |
| Szerokość produktu | 20 mm |
| Głębokość produktu | 11,8 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC SDHC SDXC |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Wewnętrzny | Nie |
| Ilość slotów kart pamięci | 2 |
| Hot-swap | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
Gwarancja 24 miesiące