Producenci
Czytnik kart Ednet 4-portowy USB 2.0 (CF, SD, MicroSD/SDHC, MS), czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Głębokość produktu | 24 mm |
| Długość kabla | 0,07 m |
| Wysokość produktu | 13 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Wydajność | |
| Obsługiwane karty pamięci | SD CF MicroSD MicroSDHC Memory Stick (MS) |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Nie |
| Realna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Porty i interfejsy | |
| Typ interfejsu | USB 2.0 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84719000 |
Gwarancja 24 miesiące