Producenci
Czytnik kart Ednet 4-portowy USB 3.0 (CF, SD, MicroSD/SDHC, MS), czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Głębokość produktu | 24 mm |
| Długość kabla | 0,07 m |
| Wysokość produktu | 13 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Wydajność | |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD Memory Stick (MS) SD CF |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Typ interfejsu | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Obsługa kart SIM | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84719000 |