Producenci
Czytnik kart GEMBIRD UHB-CR3-02 (Zewnętrzny; MicroSD, MicroSDHC, SDHC, Secure Digital)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 12 mm |
| Głębokość produktu | 25 mm |
| Szerokość produktu | 55 mm |
| Waga produktu | 15 g |
| Wydajność | |
| Obsługiwane karty pamięci | SD SDHC MicroSD SDXC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Nie |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Szerokość opakowania | 160 mm |
| Wysokość opakowania | 25 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 120 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Typ interfejsu | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. Unikaj kontaktu z wodą. Trzymaj z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące