Producenci
Czytnik kart GoodRam AO20-MW01R11 (Zewnętrzny; MicroSD, MicroSDHC)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 36,5 mm |
| Głębokość produktu | 8,5 mm |
| Szerokość produktu | 14,8 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Wydajność | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC |
| Kolor produktu | Biały |
| Wewnętrzny | Nie |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Basic x64 Windows 8.1 x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows Vista Enterprise x64 Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 8 Enterprise x64 Windows 7 Home Premium Windows Vista Business Windows 7 Professional x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows RT Windows Vista Business x64 Windows 8 Pro x64 Windows 8.1 Pro Windows 7 Home Basic x64 Windows Vista Enterprise Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Pro x64 Windows 8.1 Windows Vista Home Premium Windows 8 Pro Windows 8 x64 Windows 7 Starter x64 Windows Vista Home Premium x64 Windows Vista Ultimate Windows Vista Home Basic Windows Vista Ultimate x64 Windows 7 Professional Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.9 Mavericks |
Gwarancja 24 miesiące