Producenci
Czytnik kart SD / microSD Vention ze złączami USB 3.0 USB-C microSD szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 12 mm |
| Szerokość produktu | 74 mm |
| Wydajność | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD SD |
| Wewnętrzny | Nie |
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Szary |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Wsparcie USB on-the-go | Tak |
| Ilość slotów kart pamięci | 2 |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs | USB Type-A/USB Type-C/Micro-USB |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
Gwarancja 24 miesiące