Producenci
Czytnik kart pamięci Gembird FDI2-ALLIN1-02-B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Tak |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MS PRO Duo HS MicroSDXC MS Micro (M2) Memory Stick (MS) SDXC MS Duo MMC MicroSD (TransFlash) MicroSDHC MS PRO RS-MMC CF Typu II CF SDHC SD MiniSDHC miniSD xD MS PRO Duo |
| Obsługiwane zatoki dysku | 3.5" |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 40 mm |
| Wysokość opakowania | 145 mm |
| Głębokość opakowania | 115 mm |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługa kart SIM | Nie |