Producenci
Czytnik kodów kreskowych Datalogic GD4430-BKK1S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Zużycie energii | 160 mA |
| Napięcie | 4.2 - 5.25 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 195 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Wydajność | |
| Diody LED | Zasilanie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Standardowe interfejsy | USB, RS-232, Złącze klawiatury |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 181 x 71 x 100 mm |
| Skanowanie | |
| Długość fali | 650 nm |
| Odczyt pod kątem nachylenia | -40 - 40° |
| Regulowany kąt odczytu | 0 - 180° |
| Poziomy światła (bezpośrednie światło słoneczne) | 0 - 100000 lx |
| Typ przetwornika obrazu | VGA |
| Kąt odchylenia odczytu | -40 - 40° |