Producenci
Czytnik kodów kreskowych Datalogic HD3430-BKK1B 2D/USB/Czarny/Kabel USB/podstawka
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Moc | |
| Napięcie | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 153 mm |
| Waga produktu | 150 g |
| Głębokość produktu | 152 mm |
| Szerokość produktu | 68 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Wydajność | |
| Stopień ochrony IP | IP40 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Standardowe interfejsy | USB |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Skanowanie | |
| Obsługa kodów kreskowych typu Matrix (2D) | Macierz danych MaxiCode QR Code Micro QR Code Aztec Code |
| Typ skanera | 2D |
| Model | Ręczny czytnik kodów kreskowych |
| Typ przetwornika obrazu | Laser |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy