Producenci
Czytnik kodów kreskowych Datalogic QD2430-BKK1S/ DS-QD2430-BKK1S00
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Moc | |
| Zużycie energii | 140 mA |
| Napięcie | 4.5 - 14 V |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 41 mm |
| Głębokość produktu | 91 mm |
| Wysokość produktu | 163 mm |
| Waga produktu | 145 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Wydajność | |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Stopień ochrony IP | IP42 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Standardowe interfejsy | USB |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Skanowanie | |
| Obsługa kodów kreskowych typu Matrix (2D) | Macierz danych MaxiCode QR Code Aztec Code Micro QR Code |
| Długość fali | 650 nm |
| Typ skanera | 2D |
| Kąt odchylenia odczytu | 0 - 60° |
| Regulowany kąt odczytu | 0 - 360° |
| Model | Ręczny czytnik kodów kreskowych |
| Odczyt pod kątem nachylenia | 0 - 65° |