Producenci
Czytnik kodów kreskowych Datalogic QW2120-BKK1S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Zużycie energii | 340 mA |
| Napięcie | 5 V |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Waga produktu | 119 g |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Wydajność | |
| Stopień ochrony IP | IP42 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Standardowe interfejsy | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Skanowanie | |
| Długość fali | 650 nm |
| tempo czytania (max) | 400 odczytów/s |
| Odczyt pod kątem nachylenia | -65 - 65° |
| Typ przetwornika obrazu | Laser |
| Typ skanera | 1D |
| Obsługa liniowych kodów kreskowych (1D) | EAN-13 GS1-128 (UCC/EAN-128) EAN 5 EAN-8 |
| Model | Ręczny czytnik kodów kreskowych |
| Obsługa kodów kreskowych typu Matrix (2D) | Nieobsługiwany |
| Regulowany kąt odczytu | -45 - 45° |
| Kąt odchylenia odczytu | -70 - 70° |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. Przechowuj z dala od źródeł wilgoci. Urządzenie powinno być utylizowane zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów. |
Gwarancja 36 miesięcy