Producenci
Czytnik kodów kreskowych Datalogic QuickScan QD2590-BKK1S 2D/USB/Czarny/Kabel USB/podstawka
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Moc | |
| Napięcie | +5 V |
| Rodzaj zasilania | AC/DC |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 145 g |
| Wysokość produktu | 148 mm |
| Szerokość produktu | 68 mm |
| Głębokość produktu | 126 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Dane opakowania | |
| Przewody | USB |
| Podstawa ładująca | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Standardowe interfejsy | USB |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Skanowanie | |
| Typ skanera | Skaner ręczny |
| Regulowany kąt odczytu | 0 - 360° |
| Rozdzielczość czujnika optycznego (SxW) | 1280 x 800 px |
| Długość fali | 650 nm |
| Poziomy światła (bezpośrednie światło słoneczne) | 0 - 100000 lx |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Kąt odchylenia odczytu | 0 - 65° |
| Odczyt pod kątem nachylenia | 0 - 65° |
Gwarancja 36 miesięcy