Producenci
Czytnik kontroli dostępu Hikvision DS-K1T805MBFWX srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny |
| Obsługa języków | Wielo |
| Typ uwierzytelniania | dostęp czip/karta Hasło |
| Brzęczyk | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Kanały wyjścia alarmu | 1 |
| Karta/czip dostępu | Tak |
| Interfejs Wiegand | Tak |
| Czytnik kodów dostępu | Tak |
| Liczba kart | 10000 kart(y) |
| Kanały wejścia alarmu | 2 |
| Przycisk wyjścia | Tak |
| Pojemność na odciski palców | 3000 |
| Tamper | Tak |
| Kontrola zamka | Tak |
| Typ czytnika karty/ czipu dostępu | Kontakt |
| Czas rozpoznawania odcisków palców | 1 s |
| Wydolność zdarzenia | 100000 |
| Model | Podstawowy czytnik kontroli dostępu |
| Typ czujnika linii papilarnych | Optyczny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Odległość pracy z kontaktem bezpośrednim | 4 cm |
| Wejście styku drzwiowego | 1 |
| Zdalna weryfikacja | Tak |
| Moc | |
| Zakres napięcia DC | 12 V |
| Prąd stały (max) | 1 A |
| Pobór mocy | 12 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 27,5 mm |
| Szerokość produktu | 57,7 mm |
| Wysokość produktu | 177 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Wydajność | |
| Zainstalowany system operacyjny | Linux |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 10 Mbit/s |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Porty RS-485 | 1 |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Nie |
Gwarancja 24 miesiące