Producenci
Czytnik przewodowy Newland HR23 Dorada
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) RoHS CE |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Napięcie baterii | 5 V |
| Zużycie energii | 190 mA |
| Napięcie | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 68 mm |
| Waga produktu | 137 g |
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Wysokość produktu | 161 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Drop resistance | 1,5 m |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Diody LED | Tak |
| Brzęczyk | Tak |
| Funkcja wibracji | Tak |
| Kontrast wydruku | 20% |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Standardowe interfejsy | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Skanowanie | |
| Regulowany kąt odczytu | 0 - 360° |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Typ skanera | 1D/2D |
| Model | Ręczny czytnik kodów kreskowych |
| Obsługa kodów kreskowych typu Matrix (2D) | Macierz danych Aztec Code PDF417 Micro QR Code QR Code MicroPDF417 |
| Obsługa liniowych kodów kreskowych (1D) | EAN-8 Industrial 2 of 5 Code 128 Plessey ISBN Code 39 Matrix 2 of 5 GS1 Databar RSS14 ITF-6 AIM-128 UPC-E EAN-13 GS1-128 (UCC/EAN-128) ITF-14 MSI-Plessey Standard 2 of 5 Code 11 Interleaved 2 of 5 Codabar Code 93 ISSN UPC-A China Post |
| Odczyt pod kątem nachylenia | 0 - 60° |
| Rozdzielczość czujnika optycznego (SxW) | 640 x 480 px |
| Pionowy punkt widzenia | 34° |
| Poziomy punt widzenia | 45° |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od źródeł wilgoci. Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. Urządzenie powinno być utylizowane zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące