Producenci
D-LINK DGS-108GL/E 8-Port Gigabit Ethernet Metal Ho
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Prąd wejściowy | 1 A |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 240 g |
| Głębokość produktu | 67 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 26 mm |
| Ochrona | |
| IGMP snooping | Nie |
| Cechy zarządzania | |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Emisja ciepła | 14,7 BTU/h |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Obsługa 10G | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 IEEE 802.3ab IEEE 802.3u IEEE 802.3az IEEE 802.3p IEEE 802.3x |
| Wydajność | |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1402428 h |
| Dane opakowania | |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Złącze zasilania | DC-in jack |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przesyłanie danych | |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 16 Gbit/s |
| Store-and-forward | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 4000 wejścia |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucenia do zwykłego śmietnika. Przekaż zużyty sprzęt elektroniczny do punktu utylizacji zgodnie z lokalnymi przepisami. Nie otwieraj obudowy ani nie próbuj naprawiać samodzielnie. Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio wentylowane podczas działania. |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy