Producenci
D-Link DAP-2682 Nuclias Connect Wireless AC2300 Wave 2 Dwuzakresowy punkt dostępowy PoE - 2,4 GHz - 5 GHz - 1700 Mbit/s - 64-bitowy WEP - 128-bitowy WEP - WPA2 - 10,100,1000 Mbit/s
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| 2,4 GHz | Tak |
| MIMO | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 341897 h |
| Typ MIMO | Multi User MIMO |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Multiple VXLAN (MUX VLAN) |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1700 Mbit/s |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g IEEE 802.3ab IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.3u IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11ac IEEE 802.11a |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 - 5 GHz |
| 5 GHz | Tak |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz) | 600 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz) | 1700 Mbit/s |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Zasilanie Status |
| Przeznaczenie | Sufit, Ściana |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 12 V |
| Prąd wejściowy | 2.5 A |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pobór mocy (max) | 15,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 551,6 g |
| Wysokość produktu | 43,7 mm |
| Ochrona | |
| Auto Bezprzewodowy System Dystrybucji (WDS) | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID) | Transmisja SSID |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 128-bit WEP 64-bit WEP |
| Ilość wsparć SSID | 16 |
| Zdalna usługa uwierzytelniania telefonicznego (RADIUS) | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 65 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Protokoły | |
| Protokoły zarządzające | Telnet, SSH |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Antena | |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 4,8 dBi |
| Typ anteny | Wewnętrzne |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy