Producenci
D-Link DGS-1016S Nie zarządzany Gigabit Ethernet (10/100/1000) Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Zasilanie Link Działanie Prędkość |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 8,89 W |
| Prąd wejściowy | 1 A |
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Waga produktu | 770 g |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Emisja ciepła | 30,32 BTU/h |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1p IEEE 802.3x IEEE 802.3az |
| Pełny dupleks | Tak |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Półdupleks | Tak |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Pomiar długości kabla | Tak |
| Wydajność | |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 564658 h |
| Bez wiatraka | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 16 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Przesyłanie danych | |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 32 Gbit/s |
| Store-and-forward | Tak |
| Pamięci bufora pakietów | 0,512 MB |
| Zakres przekazywania pakietów (10 Mbps) | 14880 pps |
| Zakres przekazywania pakietów (1 Gbps) | 1488000 pps |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Liczba kolejek | 8 |
| Zakres przekazywania pakietów (100 Mbps) | 148800 pps |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9216 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące