Producenci
D-Link DGS-1100-16V2 switch zarządzalny L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 10,1 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 1,27 kg |
| Ochrona | |
| Funkcje DHCP | DHCP client |
| IGMP snooping | Tak |
| Algorytmy planowania kolejki | SPQ Weighted Round Robin (WRR) |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMP SSL/TLS |
| Cechy zarządzania | |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2 |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Emisja ciepła | 34,46 BTU/h |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 2000 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Obsługa 10G | Nie |
| Agregator połączenia | Tak |
| Liczba VLANs | 128 |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Voice VLAN Port-based VLAN |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab IEEE 802.3z IEEE 802.1AX IEEE 802.3ad IEEE 802.3az IEEE 802.1Q IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.1D IEEE 802.3 IEEE 802.1p IEEE 802.3x |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T 10BASE-T 10BASE-TX |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Bez wiatraka | Tak |
| Typ pamięci | DRAM |
| Poziom hałasu | 0 dB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Taktowanie procesora | 125 MHz |
| Wielkość pamięci flash | 16 MB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 710519 h |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 16 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przesyłanie danych | |
| Pamięci bufora pakietów | 4,1 MB |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Liczba kolejek | 4 |
| Prędkość przekazywania | 23,81 Mpps |
| Store-and-forward | Tak |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9216 |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 32 Gbit/s |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
Gwarancja 24 miesiące