Producenci
D-Link DGS-1210-24P Zarządzany L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Obsługa PoE Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 441 mm |
| Głębokość produktu | 209,9 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2 |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at IEEE 802.3af |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,92 kg |
| Wysokość opakowania | 92 mm |
| Głębokość opakowania | 521 mm |
| Szerokość opakowania | 365 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość slotów Modułu SFP | 4 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Przesyłanie danych | |
| Przepustowość | 41,7 Mpps |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 56 Gbit/s |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 24 |
| Obsługa PoE | Tak |
Fabryczna Gwarancja