Producenci
D-Link DGS-1210-28MP/E łącza sieciowe Zarządzany L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Obsługa PoE 1U Czarny, Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Standardy EMC | FCC A, CE A, VCCI, C-Tick, BSMI, CCC |
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Diody LED | Zasilanie Działanie Prędkość Błąd wentylacji Link |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Układ | 1U |
| Moc | |
| Pobór mocy | 27,49 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | AC/DC |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 3,86 kg |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Ochrona | |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP client |
| Uwierzetylnianie | Guest VLAN, Uwierzytelnianie oparte na MAC, Uwierzytelnianie na podstawie portów |
| Zasady Listy Kontroli Dostępu (ACL) | 256 |
| Filtrowanie BPDU / Ochrona | Tak |
| Wiązanie adresów IP-MAC-Port | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 802.1x RADIUS SSH SNMP |
| Cechy zarządzania | |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warstwa przełącznika | L2 |
| Klasyfikacja ruchu | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy | |
| Emisja ciepła | 850,58 BTU/h |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Sieć | |
| Liczba VLANs | 4094 |
| Pełny dupleks | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| przekierowywanie IP | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | MAC address-based VLAN Tagged VLAN Voice VLAN Port-based VLAN |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 IEEE 802.1D IEEE 802.1p IEEE 802.3ab IEEE 802.3x IEEE 802.3az IEEE 802.3z IEEE 802.3u IEEE 802.1x IEEE 802.1Q IEEE 802.3ah IEEE 802.1v IEEE 802.1s IEEE 802.1w IEEE 802.3ad |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX 1000BASE-T 100BASE-T 10BASE-T |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Wydajność | |
| Wielkość pamięci flash | 32 MB |
| Poziom hałasu | 52,4 dB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Typ pamięci | DDR3-SDRAM |
| Porty i interfejsy | |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Ilość slotów Modułu SFP | 4 |
| Złącze światłowodowe | SFP |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przesyłanie danych | |
| Liczba kolejek | 8 |
| Prędkość przekazywania | 41,7 Mpps |
| Pamięci bufora pakietów | 1,5 MB |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Store-and-forward | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 56 Gbit/s |
| Liczba tras statycznych | 32 |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9216 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 24 |
| Funkcje Multicast | |
| Multicast Listener Discovery (MLD) snooping | MLD v1, MLD v2 |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Światłowód | |
| Technologia okablowania Fiber Ethernet | 1000BASE-X |
Gwarancja 24 miesiące