Producenci
D-Link DGS-1520-52/E Zarządzany L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Układ | 1U |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 51,2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,78 kg |
| Ochrona | |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Filtrowanie BPDU / Ochrona | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Przełącznik wielowarstwowy | L3 |
| Sieć | |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Obsługa 10G | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Wydajność | |
| Wirtualne układanie (w szt.) | 32 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 328174 h |
| Poziom hałasu | 56,7 dB |
| Fizyczne układanie (w szt.) | 8 |
| Protokoły | |
| Protokół wybierania drogi | OSPF RIPng RIP VRRP |
| Protokół rejestracji GARP VLAN (GVRP) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze światłowodowe | SFP+ |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 48 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 2 |
| Ilość portów 10G Ethernet (miedź) | 2 |
| Przesyłanie danych | |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 188 Gbit/s |
| Trasa statyczna | Tak |
| Store-and-forward | Tak |
| Prędkość przekazywania | 130,95 Mpps |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 12288 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |
| Funkcje Multicast | |
| Multicast Listener Discovery (MLD) snooping | v1/v2 |
Gwarancja Wieczysta