Producenci
D-Link DUB-2332 stacja dokująca Przewodowa USB Type-C Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Moc | |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Typ zasilacza | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 16,5 mm |
| Głębokość produktu | 83,7 mm |
| Szerokość produktu | 24 mm |
| Waga produktu | 40 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab IEEE 802.3u IEEE 802.3 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wydajność | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Interfejsy hub | RJ-45 USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Diody LED | Prędkość Transfer danych |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Premium x64 Windows 7 Professional x64 Windows 8 Enterprise Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows 10 x64 Windows 8 Windows 7 Starter x64 Windows 10 IoT Enterprise Windows 8 Enterprise x64 Windows 8 Pro Windows 7 Windows 7 Home Premium Windows 8 x64 Windows 10 IOT Core Windows 8.1 Windows 10 Education x64 Windows 10 Pro x64 Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 10 Windows 8.1 x64 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 8 Pro x64 Windows 8.1 Pro Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 Home Basic Windows 10 Enterprise Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Pro x64 Windows 10 Home x64 Windows 10 Enterprise x64 |
| Porty i interfejsy | |
| Mikrofon | Nie |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Gniazdko wyjścia DC | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 45 °C |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące