Producenci
D-Link DUB-2334 stacja dokująca Przewodowa USB Type-C Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Moc | |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 13,5 mm |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Szerokość produktu | 118 mm |
| Waga produktu | 70 g |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Sieć | |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T 100BASE-TX 10BASE-T |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 IEEE 802.3ab IEEE 802.3u |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Interfejsy hub | RJ-45 USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A USB Type-C |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Diody LED | Prędkość Zasilanie Link |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 8.1 x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows 8.1 Windows 8 Pro Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows 7 x64 Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Pro x64 Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 10 Education x64 Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 10 Windows 8 Enterprise x64 Windows 8 Pro x64 Windows 8.1 Pro Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 8 x64 Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Maksymalne zasilanie USB | 60 W |
| Mikrofon | Nie |
| Zasilanie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłych śmietników – produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie otwierać obudowy. Grozi porażeniem prądem. Nie wystawiać na działanie wilgoci. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące