Producenci
D-Link DUB-H7 USB 2.0 Type-B 480 Mbit/s Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Realna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Moc | |
| Napięcie | 5 DC |
| Prąd wyjściowy | 2,4 A |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Prąd wejściowy | 3 DC |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 99 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Szerokość produktu | 57 mm |
| Waga produktu | 85 g |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7.5 Lion Mac OS X 10.4 Tiger Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.5 Leopard Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 14.0 Sonoma Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Home x64 Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 Windows Vista Home Premium Windows 7 Starter x64 Windows Vista Business x64 Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows Vista Home Premium x64 Windows Vista Ultimate Windows XP Home Windows XP Professional Windows 7 Home Premium Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows Vista Enterprise x64 Windows 10 Windows Vista Business Windows Vista Home Basic Windows Vista Ultimate x64 Windows 7 Professional Windows Vista Enterprise Windows XP Professional x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows Vista Home Basic x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 7 Professional x64 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Głębokość opakowania | 225 mm |
| Wysokość opakowania | 68 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 477,5 g |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB 2.0 Type-B |
| Liczba portów USB 2.0 | 7 |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 7 |
| Interfejsy hub | USB 2.0 |
| Dane logistyczne | |
| Długość kartonu do wysyłki | 36 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę ( morze) | 63 szt. |
| Szerokość brutto palety | 110 cm |
| Waga brutto palety (morze) | 347,5 kg |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 10 szt. |
| Ilość na palecie (powietrze) | 360 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze) | 36 szt. |
| Produkty na palecie (morze) | 630 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84719000 |
| Szerokość kartonu dostawczego | 31,4 cm |
| Wysokość palety (powietrze) | 114 cm |
| Waga netto kartonu dostawczego | 2,6 kg |
| Wysokość kartonu dostawczego | 25,3 cm |
| Wysokość palety (morze) | 193 cm |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Waga brutto palety (powietrze) | 208,8 kg |
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 5,18 kg |
Gwarancja 24 miesiące