Producenci
D-Link DUB-M420 stacja dokująca Przewodowa Thunderbolt 3 Aluminium, Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | USB |
| Prąd wejściowy | 0.031 A |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 67 mm |
| Wysokość produktu | 18 mm |
| Szerokość produktu | 68 mm |
| Waga produktu | 50 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 85 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wydajność | |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 4096 x 2160 px |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Aluminiowy |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Porty i interfejsy | |
| Mikrofon | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Maksymalne zasilanie USB | 60 W |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Interfejs hosta | Thunderbolt 3 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące