Producenci
D-Link DWA-582 karta sieciowa Wewnętrzny WLAN 867 Mbit/s
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wewnętrzny | Tak |
| Antena | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 48,8 g |
| Sieć | |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 867 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g IEEE 802.11n |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Szerokość pasma | 5 GHz |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 299,7 g |
| Szerokość opakowania | 208 mm |
| Wysokość opakowania | 36 mm |
| Głębokość opakowania | 137 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Interfejs | WLAN |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość kartonu dostawczego | 45,1 cm |
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 12,7 kg |
| Wysokość palety (morze) | 193,9 cm |
| Wysokość palety (powietrze) | 193,9 cm |
| Długość kartonu do wysyłki | 39,6 cm |
| Waga brutto palety (morze) | 578,2 kg |
| Waga brutto palety (powietrze) | 578,2 kg |
| Ilość na palecie (powietrze) | 1760 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze) | 44 szt. |
| Szerokość kartonu dostawczego | 29,9 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Produkty na palecie (morze) | 1760 szt. |
| Waga netto kartonu dostawczego | 4,68 kg |
| Długość brutto palety | 110 cm |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 40 szt. |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę ( morze) | 44 szt. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące