Producenci
D-Link DWR-2101 - Modem sieci komórkowej - - Przenośny - LCD - 6.1 cm (2.4") - Gigabit Ethernet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj urządzenia | Modem sieci komórkowej |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Przenośny |
| Przekątna ekranu | 2,4" |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Moc | |
| Wbudowana bateria | Tak |
| Pojemność baterii | 5260 mAh |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 23,5 mm |
| Szerokość produktu | 119 mm |
| Waga produktu | 235 g |
| Wysokość produktu | 72 mm |
| Ochrona | |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 WPA WPA3 |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Wydajność | |
| Typ anteny | Wewnętrzne |
| Ilość anten | 3 |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 1200 Mbit/s |
| Wi-Fi | Tak |
| Częstotliwości Wi-Fi | 5,85 GHz |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS |
| Porty i interfejsy | |
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Sieć komórkowa | |
| SMS | Tak |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Sieć danych | LTE WCDMA 4G 5G |
| Ilość kart SIM | 1 |
| Funkcje sieci Ethernet LAN | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g IEEE 802.11ac IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11ax |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | WPA/WPA2, WPA3 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1200 Mbit/s |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
Gwarancja 24 miesiące