Producenci
D-Link DXS-1210-10TS Zarządzany L2/L3 10G Ethernet (100/1000/10000) 1U Czarny, Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Długość kartonu do wysyłki | 56,2 cm |
| Waga brutto palety (morze) | 441,7 kg |
| Waga netto kartonu dostawczego | 13,1 kg |
| Wysokość kartonu dostawczego | 38,3 cm |
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 14,1 kg |
| Ilość na palecie (powietrze) | 54 szt. |
| Szerokość kartonu dostawczego | 31,4 cm |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Waga brutto palety (powietrze) | 272,5 kg |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 3 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze) | 18 szt. |
| Długość brutto palety | 110 cm |
| Wysokość palety (powietrze) | 128,4 cm |
| Produkty na palecie (morze) | 90 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę ( morze) | 30 szt. |
| Wysokość palety (morze) | 2,05 m |
| Konstrukcja | |
| Układ | 1U |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Bezpieczeństwo | cUL, CB, CE, CCC, BSMI |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 68,67 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Waga produktu | 3,1 kg |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH 802.1x RADIUS SSL/TLS |
| IGMP snooping | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP client DHCP server |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warstwa przełącznika | L2/L3 |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa MIB | Bridge, MIB-II |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1p IEEE 802.3ae IEEE 802.1x IEEE 802.3x IEEE 802.3 IEEE 802.3ab IEEE 802.3an IEEE 802.3z IEEE 802.3ad IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.1s IEEE 802.1D IEEE 802.1Q |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T 10BASE-T 10GBASE-T 100BASE-TX |
| Obsługa 10G | Tak |
| Liczba VLANs | 4000 |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 349 mm |
| Wysokość opakowania | 96 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,38 kg |
| Głębokość opakowania | 546 mm |
| Protokoły | |
| Protokoły zarządzające | SNMPv1/2/3, Telnet, SSH, TFTP, RMON v1/v21 |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przesyłanie danych | |
| Store-and-forward | Tak |
| Liczba kolejek | 8 |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 200 Gbit/s |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
Gwarancja 24 miesiące