Producenci
D-Link DXS-1210-16TC/E łącza sieciowe Zarządzany L2 10G Ethernet (100/1000/10000) Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy (max) | 90,81 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 3,15 kg |
| Ochrona | |
| IGMP snooping | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP client DHCP server |
| Zasady Listy Kontroli Dostępu (ACL) | 256 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 802.1x RADIUS SNMP SSL/TLS |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Wiązanie adresów IP-MAC-Port | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Warstwa przełącznika | L2 |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Obsługiwane typy kabli | Cat7 Cat6 Cat6a |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab IEEE 802.3an IEEE 802.1D IEEE 802.3ae IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.3az IEEE 802.3p IEEE 802.3ad IEEE 802.3z IEEE 802.1x IEEE 802.1s IEEE 802.1Q |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX 1000BASE-T 10GBASE-T |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | MAC address-based VLAN Voice VLAN Port-based VLAN |
| Obsługa 10G | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Wydajność | |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Protokoły | |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4, IPv6 |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 12 |
| Liczba portów SFP Combo | 2 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| Złącze zasilania | Gniazdo wejściowe AC |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 2 |
| Przesyłanie danych | |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Store-and-forward | Tak |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 16000 |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 320 Gbit/s |
| Prędkość przekazywania | 238,08 Mpps |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Światłowód | |
| Technologia okablowania Fiber Ethernet | 1000BASE-X |
Gwarancja 24 miesiące