Producenci
D-Link EAGLE PRO AI router bezprzewodowy Fast Ethernet Jedna częstotliwości (2,4 GHz) 4G Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Router stacjonarny/polowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, WLAN, WPS |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 121,8 mm |
| Wysokość produktu | 23,5 mm |
| Waga produktu | 290 g |
| Szerokość produktu | 208 mm |
| Ochrona | |
| Firewall | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPS WPA2 WPA WPA3 |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Filtrowanie | Tak |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Oprogramowanie do stałych inspekcji pakietów | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przycisk WPS | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11k IEEE 802.11v IEEE 802.3u |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Fast Ethernet |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 300 Mbit/s |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Antena | |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Ilość anten | 4 |
| Połączenie WAN | |
| Ethernet WAN | Tak |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Sieć komórkowa | |
| Obsługiwane pasma UMTS | 900 2100 MHz |
| Standardy 2G | GPRS GSM Edge |
| Standardy 3G | HSPA+ DC-HSPA+ HSPA UMTS |
| Obsługa pasm GSM | 1800 900 |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Standardy 4G | LTE |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące