Producenci
D-Link EAGLE PRO AI AX1500 Smart Router router bezprzewodowy Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | LAN, Zasilanie |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 300 g |
| Głębokość produktu | 139 mm |
| Wysokość produktu | 55 mm |
| Szerokość produktu | 195 mm |
| Ochrona | |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPS WPA2 WPA3 |
| Filtrowanie | Tak |
| Oprogramowanie do stałych inspekcji pakietów | Tak |
| Obsługa DMZ | Tak |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Klasa wydajności aplikacji | Tak |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ax IEEE 802.11g IEEE 802.11v IEEE 802.11a IEEE 802.3u IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.3ab IEEE 802.11h IEEE 802.11k |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows 8 Pro Windows Vista Business Windows Vista Home Basic Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows Vista Windows 7 x64 Windows Vista Business x64 Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows Vista Home Basic x64 Windows 8.1 x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 8 Pro x64 Windows 8.1 Pro Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 10 Education x64 Windows 7 Professional x64 Windows Vista Enterprise Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Pro x64 Windows 8 x64 Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter x64 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows Vista Enterprise x64 Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 10 Windows 8 Enterprise x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Obsługiwane przeglądarki | Internet Explorer 10/Firefox 28.0/Chrome 28.0/Safari 6.0 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 14.0 Sonoma Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Modulacja | 1024-QAM OFDMA |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 300 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 1201 Mbit/s |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) CE Industry Canada (IC) |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Port USB | Nie |
| Antena | |
| Ilość anten | 4 |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Połączenie WAN | |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| DSL WAN | Nie |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Ethernet WAN | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące