Producenci
D-link-DGS-1510-28P/E 28-Port Stackable switch
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Długość brutto palety | 110 cm |
| Szerokość kartonu dostawczego | 29,6 cm |
| Wysokość palety (morze) | 2,05 m |
| Wysokość palety (powietrze) | 2,05 m |
| Ilość na palecie (powietrze) | 120 szt. |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 3 szt. |
| Wysokość kartonu dostawczego | 38,3 cm |
| Produkty na palecie (morze) | 120 szt. |
| Waga brutto palety (morze) | 533,9 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę ( morze) | 40 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze) | 40 szt. |
| Długość kartonu do wysyłki | 52,9 cm |
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 12,9 kg |
| Waga netto kartonu dostawczego | 9,27 kg |
| Waga brutto palety (powietrze) | 533,9 kg |
| Konstrukcja | |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Diody LED | Działanie Link Zasilanie PoE |
| Kolor produktu | Czarny |
| Bezpieczeństwo | cUL, CB |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 238,7 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,54 kg |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Ochrona | |
| IGMP snooping | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP server DHCP client |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Statyczna ochrona portu | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Przełącznik wielowarstwowy | L3 |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Emisja ciepła | 813,967 BTU/h |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |
| Sieć | |
| Obsługa 10G | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x IEEE 802.3 IEEE 802.1s IEEE 802.1p IEEE 802.3ae IEEE 802.1D IEEE 802.3ab IEEE 802.3x IEEE 802.3u IEEE 802.1w |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5 Cat5e |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Wspierany auto-learning adresów MAC | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 46,4 dB |
| Wirtualne układanie (w szt.) | 32 |
| Fizyczne układanie (w szt.) | 6 |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 348 mm |
| Wysokość opakowania | 91 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4 kg |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Głębokość opakowania | 511 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Złącze zasilania | DC-in jack |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Ilość slotów Modułu SFP | 2 |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przesyłanie danych | |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 92 Gbit/s |
| Pamięci bufora pakietów | 1,5 MB |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Liczba tras statycznych | 512 |
| Store-and-forward | Tak |
| Prędkość przekazywania | 68,45 Mpps |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 193 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 24 |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
Fabryczna Gwarancja