Producenci
DAREU KLAWIATURA MECHANICZNA EK1280 CZARNA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 1,8 m |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Konstrukcja | |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 440 x 140 x 36 mm |
| Waga klawiatury | 1 kg |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Dane opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Myszka | |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 50 |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Ilość klawiszy | 104 |
| Klawisze Windows | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Materiał klawiszy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Kumulacja | 104-key rollover |
| Język klawiatury | US International |
| Interfejs urządzenia | USB |