Producenci
DCP-J1050DW COL INK 3IN1 13PPM/A4 4.5CM LCD WLAN USB AIRPRINT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Funkcja duplex | Drukuj |
| Konstrukcja | |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, Dotyk |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Przekątna ekranu | 2,67" |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ ekranu | LCD |
| Moc | |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 3 W |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 13 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,7 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Głębokość produktu | 343 mm |
| Wysokość produktu | 151 mm |
| Waga produktu | 6,9 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 30% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g |
| Wi-Fi | Tak |
| Technologie mobilnego wydruku | Google Cloud Print Apple AirPrint Brother iPrint & Scan |
| Bluetooth | Nie |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP HTTPS TKIP EAP-FAST IPPS WPA-PSK 64-bit WEP PEAP EAP-TTLS SSID WPA2-PSK EAP-TLS SSL/TLS AES |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2008 Windows Server 2016 Windows Server 2012 Windows Server 2019 Windows Server 2012 R2 Windows Server 2008 R2 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 8 Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Wydajność | |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 53,5 dB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 457 mm |
| Głębokość opakowania | 228 mm |
| Szerokość opakowania | 477 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,6 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Prędkość drukowania | |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 7 s |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 6000 DPI |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 17 stron/min |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 9,5 stron/min |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Kopiowanie | |
| Maksymalna wielkość kopii | A4 |
| Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) | 13 kopii/min |
| Czas uzyskania pierwszej kopi (kolor, normalny) | 22,5 s |
| Czas pierwszej kopii (czarna) | 10,5 s |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Prędkość kopiowania (w kolorze, tryb normal, format A4) | 10,5 kopii/min |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 1200 x 1200 DPI |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 99 ark. |
| Podajnik ręczny | Tak |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 50 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wejściowa | 150 ark. |
| Pojemność 1 podajnika papieru | 150 ark. |
| Faks | |
| Prędkość wybierania numeru | Tak |
| Faksowanie dwustronne | Nie |
| Fax | Nie |
| Szybkość modemu | 14,4 Kbit/s |
| Pamięć faksu | 170 stron(y) |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433100 |
| Skanowanie | |
| Wejściowa głębokość skali szarości | 10 bit |
| Prędkość skanowania (kolor) | 30 stron/min |
| Prędkość skanowania (czarny) | 17 stron/min |
| Optyczna rozdzielczość skanowania (ADF) | 1200 x 600 DPI |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Skanuj do | Mail Pilnik OCR Obraz |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 2400 DPI |
| Wyjściowa głębokość skali szarości | 8 bit |
| Typ skanera | Skaner Płaski |
| Głębokość koloru wyjścia | 24 bit |
| Głębokość koloru wejścia | 30 bit |
| Maksymalny obszar skanowania | 213,9 x 295 mm |
| Technologia skanowania | CIS |
| Podwójne skanowanie | Nie |
| Obsługa papieru | |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier makulaturowy Zwykły Papier błyszczący |
| Gramatura podajnika papieru | 64 - 220 g/m2 |
| Rozmiary seri C ISO (C0…C9) | C5 |
| Waga nośników na tacce wielozadaniowej | 64 - 300 g/m2 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A5 A4 A6 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Spis |
| Rozmiary kopert | C5 Com-10 Monarch DL |
| Rozmiary papieru fotograficznego | 5x8 5x7 4x6 3.5x5 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Blue Angel |