Producenci
DCP-J1140DW COL INK 3IN1 16PPM/A4 6.8CM LCD WLAN USB AIRPRINT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Funkcja duplex | Drukuj |
| Konstrukcja | |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 0,8 W |
| Średni zużycie enegrii (podczas pracy ) | 14 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1,1 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 7,2 kg |
| Głębokość produktu | 343 mm |
| Wysokość produktu | 151 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11b |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSL/TLS WPA-PSK 128-bit WEP 802.1x RADIUS WPA2-PSK 64-bit WEP SSID |
| Wi-Fi | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 457 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,6 kg |
| Szerokość opakowania | 477 mm |
| Głębokość opakowania | 228 mm |
| Prędkość drukowania | |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 17 stron/min |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 16,5 stron/min |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 6000 x 1200 DPI |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 7 s |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Kopiowanie | |
| Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) | 10,5 kopii/min |
| Prędkość kopiowania (w kolorze, tryb normal, format A4) | 13 kopii/min |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 1200 x 1200 DPI |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 50 ark. |
| Całkowita pojemność wejściowa | 150 ark. |
| Faks | |
| Fax | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433100 |
| Skanowanie | |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 2400 x 1200 DPI |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Głębokość koloru wyjścia | 24 bit |
| Technologia skanowania | CIS |
| Głębokość koloru wejścia | 30 bit |
| Obsługa papieru | |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier makulaturowy Papier fotograficzny Koperty Zwykły. czysty papier |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A6 A4 A5 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Gramatura podajnika papieru | 64 - 240 g/m2 |
| Rozmiary kopert | DL Com-10 C5 |
Gwarancja 24 miesiące