Producenci
DDR4 16GB PC 3600 CL18 ZESTAW CORSAIR (2x8GB) ZEMSTA RGB B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Napięcie pamięci | 1.2 V 1.35 V |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Opóźnienie CAS | 18 |
| Podświetlenie | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 3600 MHz |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące