Producenci
DDR5 32GB PC 6400 CL30 CORSAIR ZESTAW (2x16GB) VENGEANCE szary detaliczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pamięć RAM | 32 GB |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Opóźnienie CAS | 30 |
| Profil SPD | Tak |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 6400 MT/s |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Napięcie pamięci | 1.4 V |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 130 g |
Gwarancja 24 miesiące